Puurkaevumeistrid OÜ on puurkaevude, maaküttesüsteemide ning vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimise ja rajamisega tegelev ettevõte, mis on Puurkaevumeistrite nime all tegutsenud alates aastast 2013. Meie puurmeistritel on kogemust rohkem kui 2600 puurkaevu rajamisel üle terve Eesti. 

Peaaegu kogu meeskond Puurkaevumeistrid OÜ 10. sünnipäeval 2023. aastal

Lisaks kogemnud puurmeistritele on Puurkaevumeistrite meeskonnas ka osavad ehitusmeistrid, kes rajavad veetrasse, paigaldavad septikuid, biopuhasteid ja maasoojusoojuspumpasid. Kõik dokumendid ajavad korda tähelepanelikud dokumendihalduse spetsialistid ja projekteerijad. 

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele täisteenust alates nõustamisest, dokumentide vormistamisest ja kohaliku omavalitsusega suhtlemisest kuni kõikide nõuetele vastava puurkaevu, vee-, kanalisatsiooni ja/või maasoojussüsteemi rajamiseni nii, et Teie vaevaks jääb lõpuks vaid kraani keerata. 

Omame ehituslitsentsi nr EH007335, Keskkonnaministeeriumi poolt väljastatud hüdrogeoloogiliste tööde litsentsi nr KHY000032 ning projekteerimislitsentsi nr EEP003922. 

Meie privaatsuspoliitikaga saate tutvuda siin: poliitikad.